Barnbil

Barnbil
Barnbil
Barnbil
Barnbil
Barnbil
Barnbil
Barnbil
Barnbil
Barnbil
Barnbil
Barnbil
Barnbil
Barnbil
Barnbil
Barnbil
Barnbil
Barnbil
Barnbil

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

BARNBIL, 1900-talets andra hälft, i plåt och trä, rattstyrning, ekrade hjul med gummidäck, suflett, mässings platta märkt " ..... Ingemars old car collection Rydaholm", längd ca 110 cm

Zustandsbeschreibung

Diverse skador

171544

2013-03-05