Brita af Klercker-Hatz oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLERCKER-HATZ, Brita af (1906-2001): Stilleben med vas och lökar, monogramsignerad BKH, olja på duk uppfäst på pannå, 54x63 cm

Smärre färgbortfall och krackeleringar

171558

2013-02-26