Slagbord björk

Slagbord björk
Slagbord björk
Slagbord björk
Slagbord björk
Slagbord björk
Slagbord björk
Slagbord björk
Slagbord björk

Klubbat för:

15 000 SEK

10 000 SEK

SLAGBORD, "Maria", Bruno Mathsson, björk, höjd 72, 90x285 (fullt utfällt)

Smärre ytskador, repor

171563

2013-03-03