Rodolphe Caillauz oljemålning

Rodolphe Caillauz oljemålning
Rodolphe Caillauz oljemålning
Rodolphe Caillauz oljemålning
Rodolphe Caillauz oljemålning
Rodolphe Caillauz oljemålning
Rodolphe Caillauz oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CAILLAUX, Rodolphe (1904-1989): "Le coq", signerad, olja på duk, 66x54 cm

171581

2013-02-26