Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
SCHEIDL, Roman (född 1949): Komposition, signerad och daterad 90, akvarell, bladstorlek 42x52 cm
Zustandsbeschreibung
171594
2013-03-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner