Roman Scheidl akvarell

Roman Scheidl akvarell
Roman Scheidl akvarell
Roman Scheidl akvarell
Roman Scheidl akvarell

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

SCHEIDL, Roman (född 1949): Komposition, signerad och daterad 90, akvarell, bladstorlek 42x52 cm

Zustandsbeschreibung

171594

2013-03-11