Sven Fahlstedt oljemålning

Sven Fahlstedt oljemålning
Sven Fahlstedt oljemålning
Sven Fahlstedt oljemålning
Sven Fahlstedt oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FAHLSTEDT, Sven (1900-tal): Kornhamnstorg - Stockholm, signerad Sven Fahlstedt, olja på pannå, 36x46 cm, med dedikation a tergo

171603

2013-03-11