Krystyna Piotrowska objekt

Krystyna Piotrowska objekt
Krystyna Piotrowska objekt
Krystyna Piotrowska objekt
Krystyna Piotrowska objekt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PIOTROWSKA, Krystyna (Polen, född 1949): Objekt, signerad och numrerad Krystyna Piotrowska 40/110, 97x65 cm

171618

2013-03-11