Skål i brons

Skål i brons
Skål i brons
Skål i brons
Skål i brons
Skål i brons
Skål i brons
Skål i brons
Skål i brons

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL, brons, signerad och daterad Lisa Ouchterlony 1911, Herman Bergmans gjuteri, höjd 8, diameter 21 cm

171621

2013-03-11