Emil Zoir oljemålning

Emil Zoir oljemålning
Emil Zoir oljemålning
Emil Zoir oljemålning
Emil Zoir oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ZOIR, Emil (1861-1936): Väderkvarnen, signerad och daterad Emile Zoir Etables 1896, olja på duk, 46,5x63 cm

171622

2013-03-11