Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
HOERTZ, Frederick J. (1889-1978): Svenska Amerikalinjen Stockholm, signerad Fred. J. Hoertz NY USA, otydligt daterad, olja på duk, 81x122 cm
171624
2013-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här