Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BANKIER, Channa (född 1947): 5 st färglitografier, signerade och numrerade, Channa Bankier, 92/200, 46x32,5 resp 31x36 cm
171627
2013-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här