Victor Lagerström oljemålning

Victor Lagerström oljemålning
Victor Lagerström oljemålning
Victor Lagerström oljemålning
Victor Lagerström oljemålning
Victor Lagerström oljemålning
Victor Lagerström oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LAGERSTRÖM, Victor (1864-1948): "Stockholm, utsikt från Fåfängan", signerad och daterad Viktor Lagerström, Stockholm 1910, olja på duk, 71x84 cm

171635

2013-03-11