Ivar Kamke oljemålning

Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KAMKE, Ivar (1882-1936): Eka i aftonrodnad, signerad och daterad 1913, olja på duk, 53x63 cm

171638

2013-03-11