Fritjof Schüldt olja

Fritjof Schüldt olja
Fritjof Schüldt olja
Fritjof Schüldt olja
Fritjof Schüldt olja
Fritjof Schüldt olja
Fritjof Schüldt olja

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SCHÜLDT, Fritjof (1891-1978): Utsikt över Gamla stan, signerad och daterad, olja på duk, 115x89 cm

171640

2013-03-11