Edvin Ollers teckning
2013-02-27
171655
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLERS, Edvin (1888-1959): Landskap från Kairouan, Tunisien, signerad och daterad E. Ollers 24.1.22, färgkrita, 19x25 cm