Edvin Ollers teckning

Edvin Ollers teckning
Edvin Ollers teckning
Edvin Ollers teckning
Edvin Ollers teckning
Edvin Ollers teckning
Edvin Ollers teckning

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

OLLERS, Edvin (1888-1959): Landskap från Kairouan, Tunisien, signerad och daterad E. Ollers 24.1.22, färgkrita, 19x25 cm

171655

2013-02-27