Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BRAZDA, Jan (född 1917): Stilleben, 1946, signerad J. Brazda, olja på pannå, 39x32, utställd: Konsthallen Örebro 1950, Malmö 1951, Gävle Museum 1952
171657
2013-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här