Olja på pannå 1700-tal
2013-02-27
171658
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Munk med litet barn, olja på pannå, 28x23 cm