Ikon med silverrisa
2013-02-26
171660
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
IKON, med silverrisa, 1800-tal, Ryssland, Christus, 32x26,5 cm
Skador