Ikon med silverrisa
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
IKON, med silverrisa, 1800-tal, Ryssland, Madonna och barnet, 22x18 cm
Kuntoraportti
Skador
171664
Päivämäärä:
2013-02-26