Ikon med silverrisa

Ikon med silverrisa
Ikon med silverrisa
Ikon med silverrisa
Ikon med silverrisa

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

IKON, med silverrisa, 1800-tal, Ryssland, Madonna och barnet, 22x18 cm

Kuntoraportti

Skador

171664

Päivämäärä:

2013-02-26