Byrå spegel 1800-talets slut

Byrå spegel 1800-talets slut
Byrå spegel 1800-talets slut
Byrå spegel 1800-talets slut
Byrå spegel 1800-talets slut
Byrå spegel 1800-talets slut
Byrå spegel 1800-talets slut
Byrå spegel 1800-talets slut
Byrå spegel 1800-talets slut

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, SPEGEL, 1800-talets slut, mahogny, byråns mått höjd 84, 106x54, spegelns mått 132x57 cm

Skador

171703

2013-02-26