Elis Barkstedt oljemålning

Elis Barkstedt oljemålning
Elis Barkstedt oljemålning
Elis Barkstedt oljemålning
Elis Barkstedt oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BARKSTEDT, Elis (1900-tal): Räv på jakt, signerad och daterad Elis Barkstedt 1920, 48x72 cm

171711

2013-02-28