Elis Barkstedt oljemålning
Closed
2013-02-28
171711
| Sold for | 800 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
BARKSTEDT, Elis (1900-tal): Räv på jakt, signerad och daterad Elis Barkstedt 1920, 48x72 cm