Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KOLONNSKÅP, mahogny, 1800-tal, med hyllor och skedhylla, höjd 147, 63X39,5 cm, nyckel finns
Skador, lösa fanerbitar och lister medföljer
171735
2013-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här