Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KRUS, 17/1800-tal, inristat "20" i godset, glaserat lergods, höjd 38 cm
Nagg, sprickor
171736
2013-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här