Krus 17/1800-tal
Closed
2013-02-27
171736
| Sold for | 950 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
KRUS, 17/1800-tal, inristat "20" i godset, glaserat lergods, höjd 38 cm
Nagg, sprickor