Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SALONGSBORD, mahogny, nyrokoko, 1800-tal, skuren dekor, höjd 74, 123x85 cm
Lagningar och förstärkningar, delbar bordsskiva ihopfogad med underliggande förstärkning, synlig glipa
171746
2013-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här