Hyllsystem i teak

Hyllsystem i teak
Hyllsystem i teak
Hyllsystem i teak
Hyllsystem i teak
Hyllsystem i teak
Hyllsystem i teak
Hyllsystem i teak
Hyllsystem i teak
Hyllsystem i teak
Hyllsystem i teak
Hyllsystem i teak
Hyllsystem i teak
Hyllsystem i teak
Hyllsystem i teak
Hyllsystem i teak
Hyllsystem i teak

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HYLLSYSTEM, med skrivbord och byrå, BYRÅ, med sex lådor, teak, 1950-tal, skrivbordets höjd ca 73 cm, nyckel finns

Skador, hyllsystemet ej provmonterat

171795

2013-03-05