Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FLINTLÅSGEVÄR, svenskt, reparationsmodell med engelskt lås och pipa, märkt Tower och med brittiska kontrollstämplar, längd 147 cm
Korrosion och träskador
171830
2013-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här