Flintlåsgevär

Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FLINTLÅSGEVÄR, svenskt, reparationsmodell med engelskt lås och pipa, märkt Tower och med brittiska kontrollstämplar, längd 147 cm

Korrosion och träskador

171830

2013-04-25