Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÅLSKÅL, med lock och fat, 1800-talets slut, höjd 31 cm, GLAS, 5 st., Böhmen, delvis 1800-tal
Smärre nagg
171857
2013-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här