Bålskål Böhmen

Bålskål Böhmen
Bålskål Böhmen
Bålskål Böhmen
Bålskål Böhmen
Bålskål Böhmen
Bålskål Böhmen

Klubbat för:

2 000 SEK

1 500 SEK

BÅLSKÅL, med lock och fat, 1800-talets slut, höjd 31 cm, GLAS, 5 st., Böhmen, delvis 1800-tal

Smärre nagg

171857

2013-02-28