Nils Carlstedt oljemålning

Nils Carlstedt oljemålning
Nils Carlstedt oljemålning
Nils Carlstedt oljemålning
Nils Carlstedt oljemålning
Nils Carlstedt oljemålning
Nils Carlstedt oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARLSTEDT, Nils (1898-1980): Stilleben, signerad och daterad Nils Carlstedt 1924, olja på duk, stämpel på spännram a tergo kopia efter orginal i Nationalmuseum, 100x127 cm

171861

2013-02-28