Alabasterlampa 1900-tal

Alabasterlampa 1900-tal
Alabasterlampa 1900-tal
Alabasterlampa 1900-tal
Alabasterlampa 1900-tal
Alabasterlampa 1900-tal
Alabasterlampa 1900-tal
Alabasterlampa 1900-tal
Alabasterlampa 1900-tal
Alabasterlampa 1900-tal
Alabasterlampa 1900-tal

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BORDSLAMPA, alabaster, 1900-tal, uppburen av tre gracer, upptill lös tvådelad glob, höjd ca 100 cm

Skador och lagningar, funktion ej kontrollerad

171870

2013-02-28