Oljemålning Severin Nilsson

Oljemålning Severin Nilsson
Oljemålning Severin Nilsson
Oljemålning Severin Nilsson
Oljemålning Severin Nilsson

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NILSON, Severin (1846-1918): Vårbild, motiv från Huddinge, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, 34x59 cm

171879

2013-02-28