Färglitografi av E. Nerman
Closed
2013-02-28
171880
| Sold for | 1 300 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
NERMAN, Einar (1888-1983): Prinsessa i blomsterträdgård, signerad Nerman, 90/340, färglitografi, 33,5x18,5 cm