Färglitografi av E. Nerman

Färglitografi av E. Nerman
Färglitografi av E. Nerman

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NERMAN, Einar (1888-1983): Hans och Greta, signerad Nerman, 90/340, färglitografi, 32,5x31,5 cm

171881

2013-02-28