NN Skum renmotiv

NN Skum renmotiv
NN Skum renmotiv
NN Skum renmotiv
NN Skum renmotiv

Klubbat för:

31 000 SEK

6 000 SEK

SKUM, Nils Nilsson (1872-1951): Renar med akja, signerad och daterad NN Skum 1940, blandteknik, 28,5x36 cm

171885

2013-02-28