Biografstolar

Biografstolar
Biografstolar
Biografstolar
Biografstolar
Biografstolar
Biografstolar
Biografstolar
Biografstolar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BIOGRAFSTOLAR, 5 st, 1900-talets mitt, en rad med 3 sitsar samt en med 2, längd ca 160 resp 109 cm
Proveniens: Biograf Palladium i Lund

Slitage och skador

171896

2013-03-05