Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HELLBOM, Emil (1895-1969): Stockholmsmotiv, signerad E. Hellbom, olja på duk, 35x27 cm
Smärre färgbortfall och märken
171925
2013-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här