Einar Nerman akvarell

Einar Nerman akvarell
Einar Nerman akvarell
Einar Nerman akvarell
Einar Nerman akvarell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

NERMAN, Einar (1888-1983): "Charlie Rivel", signerad Nerman, tusch och täckvitt, 33x25 cm, enligt påskrift publicerad i the Tatler, 8 jan 1930

171933

2013-03-04