Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAHLQVIST, Karl (1900-71): Fönsterutsikt med blommor, signerad och daterad Karl Dahlqvist, 1946, olja på pannå, 60x37 cm
171937
2013-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här