Ljusstakar Kina

Ljusstakar Kina
Ljusstakar Kina
Ljusstakar Kina
Ljusstakar Kina
Ljusstakar Kina
Ljusstakar Kina
Ljusstakar Kina
Ljusstakar Kina
Ljusstakar Kina
Ljusstakar Kina

Klubbat för:

34 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, med skulpterade lock, Kina, 18/1900-tal, höjd 23,5 cm, vikt ca 412 g

Bucklor

171973

2013-02-28