Yrjö Edelmann färglitografi

Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Komposition med papper, signerad Y Edelmann, HC 28/50, färglitografi, 62x47 cm

171988

2013-02-28