Skålar porslin Kina

Skålar porslin Kina
Skålar porslin Kina
Skålar porslin Kina
Skålar porslin Kina
Skålar porslin Kina
Skålar porslin Kina

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅLAR, 2 st, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i emaljfärger, märkta Guangxu, höjd ca 6 cm

Några tillverkningsskador

172039

2013-02-28