Carl Peter Lehman oljemålning

Carl Peter Lehman oljemålning
Carl Peter Lehman oljemålning
Carl Peter Lehman oljemålning
Carl Peter Lehman oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LEHMAN, Carl Peter (1794-1876): Kvinnoporträtt, olja på duk, 23,5x18 cm

Krackelerad

172052

2013-03-03