Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LEHMAN, Carl Peter (1794-1876): Kvinnoporträtt, olja på duk, 23,5x18 cm
Krackelerad
172052
2013-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här