Grafiska verk från expedition Ymer

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRAFISKA BLAD, 6 st, från expedition Ymer -80, av medföljande konstnärerna Gustav Rudberg, 3 st, Gunnar Brusewitz, 2 st, samt Gösta Werner, 1 st, samtliga signerade och numrerade, varierande mått, bok medföljer

172057

2013-02-28