Peter Dahl akvarell
2013-03-01
172094
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Musikant, signerad Peter Dahl, bildytan märkt 51 med blyerts, akvarell, 28,5x19 cm