Peter Dahl akvarell

Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DAHL, Peter (född 1934): Musikant, signerad Peter Dahl, bildytan märkt 51 med blyerts, akvarell, 28,5x19 cm

172094

2013-03-01