Peter Dahl akvarell

Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

DAHL, Peter (född 1934): Silhouette, signerad Peter Dahl, bildytan märkt 51 med blyerts, akvarell, 18,5x28,5 cm

172103

2013-03-01