Akvareller med stockholmsmotiv
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
OLSSON, Carl August (1865-1933): 12 st, stockholmsmotiv, bl a Humlegårdsgatan, Klara kyrka, Maria kyrka och Lidingöbro värdshus, akvareller, signerade Aug. Olsson, bildyta ca 14x20 cm
Kuntoraportti
172114
Päivämäärä:
2013-03-01