Akvareller med stockholmsmotiv

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

OLSSON, Carl August (1865-1933): 12 st, stockholmsmotiv, bl a Humlegårdsgatan, Klara kyrka, Maria kyrka och Lidingöbro värdshus, akvareller, signerade Aug. Olsson, bildyta ca 14x20 cm

Kuntoraportti

172114

Päivämäärä:

2013-03-01