Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KARMSTOLAR, 4 st, 1960-tal, skyltmärkta NK, teak och svart skinn
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna
Slitage och skador
172129
2013-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här