Karmstolar NK

Karmstolar NK
Karmstolar NK
Karmstolar NK
Karmstolar NK
Karmstolar NK
Karmstolar NK
Karmstolar NK
Karmstolar NK
Karmstolar NK
Karmstolar NK
Karmstolar NK
Karmstolar NK

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMSTOLAR, 4 st, 1960-tal, skyltmärkta NK, teak och svart skinn
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna

Slitage och skador

172130

2013-03-06