Karmstolar NK

Karmstolar NK
Karmstolar NK
Karmstolar NK
Karmstolar NK
Karmstolar NK
Karmstolar NK
Karmstolar NK
Karmstolar NK
Karmstolar NK
Karmstolar NK

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1960-tal, skyltmärkta NK, teak och svart skinn
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna

Skador och slitage

172132

2013-03-06